HaftowaniePozytywKoszulki

Koszulki z nadrukiem

DRUK SUBLIMACYJNY

Odpowiedni dla meteriałów z włókien syntetycznych. Farba dyspersyjna jest nadrukowana na podkład papierowy, z którego jest przenoszona na materiał w postaci pary. Nadruku nie trzeba utrwalać, stałość kolorów jest bardzo dobra, imitacje (znacznie droższego) wielobarwnego materiału tkanego są trudne do odróżnienia od oryginału. Metoda ta świetnie nadaje się do nadruku zdjęć, lecz także grafik, które jednak muszą mieścić się w obrysie kwadratu lub prostokąta.

 

DRUK TRANSFEROWY 

 Jedna z metod druku, w której motyw jest najpierw nadrukowany na specjalną folię transferową, następnie nanosi się na niego klej, a całość przenosi się na materiał termotransferem. Stosuje się głónie do nadruków na czapkach i produktach, na których nie da się drukować bezpośrednio. Nie można stoswać do materiałów wodoodpychających. Gwarantowana wytrzymałość nadruku w praniu to 60oC. Nadruk nie nadaje się do prasowania

 

FLEX I FLOCK

Folie Flex i Flock to materiały przeznaczone do aplikacji na odzieży, koszulkach, torbach reklamowych, parasolach, odzieży sportowej i roboczej oraz innych tekstyliach. Materiał jest wycinany na ploterze i przenoszony na tkaninę przez wprasowanie na gorąco.